کتاب «مصلحت در فقه؛ مبانی، رهیافت‌ها و کارکردها» به چاپ رسید
30 بازدید
تاریخ ارائه : 6/7/2014 7:14:00 AM
موضوع: اخلاق و عرفان

با مقدمه آیت‌الله اراکی؛

کتاب «مصلحت در فقه؛ مبانی، رهیافت‌ها و کارکردها» به چاپ رسید

گروه اندیشه: کتاب «مصلحت در فقه؛ مبانی، رهیافت‌ها، کارکردها» تألیف حجت‌الاسلام یحیی جهانگیری‌سهروردی، مبلّغ بین‌الملل و پژوهشگر زنجانی با مقدمه آیت‌الله محسن اراکی، رئیس مجمع تقریب مذاهب و پروفسور تکیم، استاد دانشگاه مک‌مستر کانادا از چاپ خارج شده است.

به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از زنجان، کتاب «مصلحت در فقه؛ مبانی، رهیافت‌ها، کارکردها» تألیف حجت‌الاسلام والمسلمین یحیی جهانگیری‌سهروردی، مبلّغ بین‌الملل و پژوهشگر زنجانی، در حوزه اجتهاد شیعی به چاپ رسیده است.
این کتاب، سومین کتاب حجت‌الاسلام جهانگیری‌سهروردی در حوزه اجتهاد شیعی است که با مقدمه آیت‌الله محسن اراکی، رئیس مجمع تقریب مذاهب و پروفسور تکیم، استاد دانشگاه مک‌مستر کانادا از چاپ خارج شده است.
یادآور می‌شود، حجت‌الاسلام یحیی جهانگیری‌سهروردی، از پژوهشگران جوان حوزه و دانشگاه زنجان و قم است که تدریس در حوزه علمیه را از سن 17 سالگی آغاز کرده و در حال حاضر عضو شورای راهبردی عرفان‌های نوظهور، عضو شورای راهبری پژوهشکده مهدویت، عضو انجمن ادیان و مذهب حوزه و عضو هیئت مؤسس و مدیره هیئت رزمندگان اسلام شهر سهرورد است.
همچنین وی به عنوان مبلّغ نخبه و ممتاز دفتر تبلیغات حوزه عملیه قم انتخاب شده و مبلّغ زباندان بعثه مقام معظم رهبری نیز انتخاب شده و بیش از 30 مقاله و کتاب توسط وی تاکنون به چاپ رسیده است.
یادآور می‌شود،کتاب‌های «بگذار زندگی کنم» و «مساجد مجازی، رهیافت‌ها و کارکردها» نیز در سال‌های اخیر توسط این پژوهشگر زنجانی به چاپ رسیده است.

http://91.98.101.74/fa/News/1413598